Czym jest Hej Podlasie? Na pewno nie jest blogiem profesjonalnych fotografów ścigających się na coraz wymyślniejsze kadry. Ani podlaską wersją Wikipedii. Nie jest też osobistym pamiętnikiem ani skarbnicą nieomylnej wiedzy. To raczej próba zmaterializowania pozytywnej energii, którą dostarczają nam nasze podlaskie wyprawy.

Każdą wolną chwilę wykorzystujemy na zwiedzanie kolejnych skrawków Podlasia. Z poszczególnych wyjazdów przywozimy mnóstwo zdjęć, nowych doświadczeń i – przede wszystkim – niezapomniane emocje, których dostarczają nam spotkani ludzie, odkrywane zakątki, niespodziewane przygody.

Staramy się utkać z nich obraz Podlasia, którego doświadczyć mogą w zasadzie wszyscy – początkujący fotografowie, amatorzy drewnianej architektury, miłośnicy przyrody. Wystarczy wsiąść do samochodu, na rower lub wybrać się na dłuższy spacer. To Podlasie na wyciągnięcie ręki!

Chcemy inspirować i zachęcać wszystkich, którzy czują potrzebę odkrycia Podlasia dla samych siebie. A jeśli, przy okazji, zechcecie podzielić się swoimi wrażeniami, będzie nam miło :)
                                                                                                      Ania i Mariusz